Artikel 18 van 20

Red Wing Heritage Iron Ranger 8085 Copper Rough & Tough Men

€ 399,00 (inclusief btw)

8085

De Iron Ranger is een van de populairste modellen uit de Red Wing-collectie. Ze zijn prima te combineren, of je nu een pantalon of een spijkerbroek draagt.

De 8085 is voorzien van een Vibram 430 Minilug-zool, die grip biedt zonder extra volume. Deze schoen is vernoemd naar de mijnwerkers van de Mesabi Iron Range in Noord-Minnesota, die dringend schoenen nodig hadden die bestand waren tegen het ruige terrein. Zelfs toen hielden de met leer versterkte neus, herkenbaar aan dubbel stiksel op de neus en de geavanceerde hakconstructie de meest barre omstandigheden met succes vol. De 8085 is gemaakt van het extreem populaire Copper Rough & Tough leer, geproduceerd door de eigen S.B. Foot Tannery. Deze kleur zal prachtig patineren. Geleverd met ronde zwart/bruine taslan veters.

De Iron Ranger heeft meer teenruimte dan de moc toe. Relatief bredere pasvorm. Knobbelneus voor wiebel ruimte voor de tenen.

Kies je gebruikelijke Red Wing maat. Uiteraard is passen in de echte winkel ons advies.

Red Wing Iron Ranger stijl

Red Wing Copper Rough & Tough (Bruin geolied leer)

Veterhaakjes

Gemaakt in Red Wing, Minnesota

Vibram 430 Mini lug zool/ oliebestendig en flexibel

Breedtemaat D

Onderhoud: Mink olie, Foam leerreiniger

Merk: Red Wing

schoenen boots

erze

Terug naar overzicht
© 2013 - 2025 Moois en Meer | sitemap | rss | webwinkel beginnen - powered by Mijnwebwinkel